Wsparcie Biznesu

Jak mogę pomóc Tobie i Twojej firmie?

Profesjonalne doradztwo

Oferuję profesjonalne doradztwo – jestem psychologiem, znam przepisy prawa pracy, z branżą HR jestem nieprzerwanie związana od 2004 roku. W tym czasie codziennie wspierałam Menedżerów w efektywnym zarządzaniu ich Zespołami, w rozwoju Pracowników oraz w rozwiązywaniu sytuacji trudnych i nietypowych.

Konsultacje HR

Skonsultuj się ze mną, jeśli potrzebujesz jednorazowego doradztwa w zakresie:

  • prawa pracy;
  • zatrudnieniu bądź zwolnieniu członka Twojego Zespołu;
  • rozwiązania konkretnej sytuacji personalnej w Twojej firmie.

Wsparcie HR Biznes Partnera

Porozmawiajmy szerzej, jeśli szukasz usługi kompleksowego wsparcia HR w Twojej firmie. Nie masz wewnętrznego Działu HR, a na co dzień borykasz się z wyzwaniami w zarządzaniu Twoim zespołem, firmą. Problemy mogą dotyczyć: braku motywacji, ciągłej rotacji lub wysokiej absencji, trudności w znalezieniu odpowiedniego pracownika, standardów pracy i wielu innych.

Być może jeszcze jakiś czas temu pracowałeś jako jednoosobowa działalność gospodarcza lub mały zespół znajomych osób. Jednak wraz z rozwojem Twojego biznesu, zatrudnianiem nowych Pracowników – pojawia się sporo wyzwań, na które po prostu nie znajdujesz czasu. Mogę Ci przyjść z pomocą, a nasza współpraca da Tobie dostęp do kompleksowego doradztwa HR na co dzień.

Moja wiedza i zdobyte przez wiele lat doświadczenie w przeróżnych zespołach i w międzynarodowych firmach – może dać Twojej firmie szerszą perspektywę biznesową w zakresie HR.

Porozmawiajmy

Być może potrzebujesz tylko jednej rozmowy – konsultacji ze mną. Być może oczekujesz kompleksowej usługi wsparcia HR w Twojej firmie. Skontaktuj się ze mną i umów na bezpłatne spotkanie online, a przygotuję ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Konsultacje prowadzę online. Zatem nie ma znaczenia czy prowadzisz swój biznes w dużym mieście, czy małej miejscowości, w Polsce, czy poza jej granicami. Wystarczy nam po prostu dostęp do internetu.

Napisz do mnie, ta wiadomość może mieć wpływ na Twój biznes.

Przekonałam Cię?

Napisz do mnie

18


LAT DOŚWIADCZENIA

400


PROCESÓW REKRUTACJI

246


GODZIN SZKOLENIOWYCH

27


PROJEKTÓW HR