Referencje

Co mówią o mnie moi Klienci?

Klient Biznesowy

sofija_logo

„Z usług Pani Patrycji mieliśmy okazję skorzystać przy rekrutacji na jedno z kluczowym stanowisk dt. rozwoju działu e-commerce. Zależało nam na znalezieniu odpowiedniego kandydata, ale także na rozeznaniu się na regionalnym rynku w związku z dalszym rozwojem działu sprzedaży. Pani Patrycja profesjonalnie wywiązała się z powierzonego jej zadania, przedstawiając kandydatów odpowiadających naszym oczekiwaniom. Proces rekrutacji był utrudniony nie tylko przez okres wakacyjny, w jakim się odbywał, ale również ze względu na specyfikę lokalnego rynku pracy. Mogliśmy również liczyć na jej profesjonalne doradztwo na każdym etapie tego procesu. Dziękuję za wsparcie i polecam usługi Pani Patrycji.”

Patryk Klepacz, Sofija

„Z usług Patrycji korzystaliśmy podczas tworzenia procedury rekrutacji i onboardingu na potrzeby powiększania zespołu. Zależało nam na ustandaryzowaniu tego procesu oraz na wyłapaniu ewentualnych błędów i pułapek. Tak się złożyło, że akurat prowadziliśmy jedną z rekrutacji i mogliśmy na bieżąco konsultować z Patrycją poszczególne etapy przygotowań oraz implementacji tych rozwiązań. Uzyskaliśmy nawet listę spersonalizowanych pytań, które powinniśmy zadać poszczególnym kandydatom, którzy przechodzili do kolejnych etapów! Dzięki temu nie umknął nam żaden szczegół podczas rozmów rekrutacyjnych. Wierzymy, że to m.in. dzięki pomocy Patrycji ten proces zakończył się zdecydowanym sukcesem, ponieważ już 2 tygodnie po zatrudnieniu przyjęta osoba pracowała w pełni samodzielnie na nowo-objętym stanowisku, a od osób, które nie przeszły do kolejnych etapów otrzymywaliśmy wiadomości, że to była przyjemność i wręcz zaszczyt wziąć udział w tak poukładanym procesie rekrutacji. Dziękuję i serdecznie polecam!”

Bartek Popiel, LiczySieWynik.pl

„Do Patrycji trafiłam z polecenia. I zadziała się magia. Patrycja na bazie swojego doświadczenia widzi jakich osób w firmie naprawdę potrzebujesz i potrafi scalić dwa stanowiska w jedno, a inne zupełnie wyeliminować, np. korzystając z podmiotu zewnętrznego. Byłam zaskoczona jak elastycznie Patrycja dostosowuje się do sytuacji i aktualnych potrzeb. Zatrudniliśmy ją do jednego zadania, a wykonała ich kilka, bo okazało się, że inne są dużo pilniejsze. Patrycja ma bardzo dużą sieć kontaktów i w naszym przypadku potrafiła nam polecić kandydata z osób, z którymi miała do czynienia już wcześniej w swoim życiu zawodowym. Zdarzyło się też, gdy podczas spotkania wyszło, że jest konflikt w zespole, to Patrycja świetnie go rozprowadziła przekazując dodatkowo bardzo trafne obserwacje. Zdecydowanie polecam, można się od Patrycji dużo nauczyć 😉

Joanna Manikowska, Zielony Detox

„Nasza współpraca z Patrycją dotyczyła wsparcia procesów HR w naszej firmie. Patrycja przeprowadziła nas skutecznie i efektywnie przez trudny proces rozwiązania umowy z Pracownikiem, zarówno od strony przygotowania właściwych dokumentów, jak również mocno wsparła przeprowadzenie samej rozmowy, moderowała ją, skutecznie studziła pojawiające się emocje. Finalnie rozmowa przebiegła w dobrej atmosferze i zamierzony efekt został osiągnięty. Kolejny proces, który koordynowała Patrycja dotyczył zmiany organizacji czasu pracy – od przygotowania i aktualizacji wymaganych przepisami kodeksu pracy dokumentów, po przeprowadzenie szkolenia dla Pracowników kierujących i nadzorujących pracę podległych zespołów. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Patrycją, doceniamy jej profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie.”

Krzysztof Załuski, Dr. Motor

„Patrycja wspierała mnie w przeprowadzeniu procesu rekrutacji w naszej firmie, m.in. w zakresie prowadzenia samej rozmowy, doboru właściwych pytań oraz zadań rekrutacyjnych dla kandydatów. Dużą dla mnie wartością, był fakt, iż Patrycja w niezwykły sposób potrafiła podsumować każdego kandydata wskazując zarówno jego mocne strony, jak i obszary do rozwoju. Jej kompleksowe podejście do całego procesu nadało jemu strukturę i pomogło uporządkować. Polecam Patrycję jako profesjonalistę HR.”

Marcin Wieruszewski, MEON sp. z o.o.

„Dziękujemy Pani Patrycji Gazy za pomoc w zakresie rekrutacji Pracownika do naszej firmy. Pani Patrycja pomogła nam na każdym etapie przyjęcia pracownika: wyborze odpowiedniego kandydata, doborze pytań na rozmowę kwalifikacyjną oraz wprowadzeniu Pracownika do firmy. Dzięki pozyskanym rezultatom z nawiązanej współpracy, pragnę polecić Patrycję jako rzetelną i profesjonalną osobę.”

Dariusz Czyszczoń, duzylolek.pl

Klient Indywidualny

„Polecam konsultacje CV u Patrycji. Pokazała mi w jaki sposób muszę poprawić moje CV, tak aby bardziej wyróżniało się na tle innych i lepiej odpowiadało na potrzeby potencjalnych pracodawców. Całość odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Patrycja na bieżąco wszystko wyjaśniała i przekazywała swoją wiedzę w bardzo przystępny sposób. Szczerze polecam wszystkim.

Przemysław Zieliński, programista

„Patrycja to wspaniała, ciepła, zorganizowana specjalistka w swojej dziedzinie. Zwróciła uwagę na szczegóły, które okazały się kluczowe w moich procesach rekrutacyjnych, a które ja wcześniej uważałam za mało istotne. Do takiego wyczucia potrzeba nie tylko wykształcenia i doświadczenia na wielu polach, ale także cierpliwości, empatii i zaangażowania. Dzięki pomocy Patrycji zyskałam lepszą świadomość moich mocnych stron, co przełożyło się bezpośrednio na szybkość znalezienia nowej, satysfakcjonującej pracy.

Edyta Muszyńska, obsługa klienta, e-commerce

„Brałem udział w procesie rekrutacyjnym, na końcu którego otrzymałem bardzo atrakcyjną finansowo ofertę. Zmiana pracy wiązałaby się jednak z niedogodnościami, na które w danej chwili nie byłem gotowy. Wahałem się nie wiedząc co zrobić, a presja do podjęcia decyzji od nowego pracodawcy była ogromna. Poprosiłem Patrycję o konsultację. Pełniąc dwie role, HR i psychologa, pomogła mi uświadomić sobie własne potrzeby i wybrać właściwy kierunek. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy.”

Jakub, Senior Software Engineer, branża IT

„Patrycja podczas konsultacji wniosła w moje myślenie o poszukiwaniu miejsca pracy zupełnie nową jakość. Jej uwagi pozwoliły mi zerwać ze starymi przyzwyczajeniami i przyjrzeć się swoim umiejętnościom w zupełnie innym świetle. Doświadczenie Patrycji pokazało, że rzeczy małe – jak np. uporządkowane CV czy dobrze opracowany katalog pytań do pracodawcy – mogą zdziałać naprawdę wiele i stanowią solidny fundament w każdym procesie rekrutacyjnym i walce o dobrą pracę. Wsparcie, które otrzymałem od Patrycji w rezultacie zaowocowało trzema świetnymi propozycjami zatrudnienia, które otrzymałem na przestrzeni tygodnia.”

Robert Król, graphic designer

Dzięki współpracy z Patrycją uświadomiłem sobie jak mogę zaprezentować się tworząc swoje CV. Patrycja w przejrzysty sposób wskazała jak dostosować swoje CV pod konkretną ofertę pracy. Po rozmowach z Patrycją świadomie oceniam swoje predyspozycje, a także czuję się lepiej przygotowany do rozmów kwalifikacyjnych. Samo obniżenie tego stresu było tego warte! Serdecznie polecam współpracę z Patrycją!

Tomek, student

Przekonałam Cię?

Napisz do mnie

17


LAT DOŚWIADCZENIA

376


PROCESÓW REKRUTACJI

246


GODZIN SZKOLENIOWYCH

27


PROJEKTÓW HR