Referencje

Co mówią o mnie inni?

„Nasza współpraca z Patrycją dotyczyła wsparcia procesów HR w naszej firmie. Patrycja przeprowadziła nas skutecznie i efektywnie przez trudny proces rozwiązania umowy z Pracownikiem, zarówno od strony przygotowania właściwych dokumentów, jak również mocno wsparła przeprowadzenie samej rozmowy, moderowała ją, skutecznie studziła pojawiające się emocje. Finalnie rozmowa przebiegła w dobrej atmosferze i zamierzony efekt został osiągnięty. Kolejny proces, który koordynowała Patrycja dotyczył zmiany organizacji czasu pracy – od przygotowania i aktualizacji wymaganych przepisami kodeksu pracy dokumentów, po przeprowadzenia szkolenia dla Pracowników kierujących i nadzorujących pracę podległych zespołów. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Patrycją, doceniamy jej profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie.”

Krzysztof Załuski, Dr. Motor Sp. z o.o.

„Brałem udział w procesie rekrutacyjnym, na końcu którego otrzymałem bardzo atrakcyjną finansowo ofertę. Zmiana pracy wiązałaby się jednak z niedogodnościami, na które w danej chwili nie byłem gotowy. Wahałem się nie wiedząc co zrobić, a presja do podjęcia decyzji od nowego pracodawcy była ogromna. Poprosiłem Patrycję o konsultację. Pełniąc dwie role, HR i psychologa, pomogła mi uświadomić sobie własne potrzeby i wybrać właściwy kierunek. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy.”

Jakub, Senior Software Engineer, branża IT

„Patrycja wspierała mnie w przeprowadzeniu procesu rekrutacji w naszej firmie, m.in. w zakresie prowadzenia samej rozmowy, doboru właściwych pytań oraz zadań rekrutacyjnych dla kandydatów. Dużą dla mnie wartością, był fakt, iż Patrycja w niezwykły sposób potrafiła podsumować każdego kandydata wskazując zarówno jego mocne strony, jak i obszary do rozwoju. Jej kompleksowe podejście do całego procesu nadało jemu strukturę i pomogło uporządkować. Polecam Patrycję jako profesjonalistę HR.”

Marcin Wieruszewski, MEON sp. z o.o.

„Patrycja podczas konsultacji wniosła w moje myślenie o poszukiwaniu miejsca pracy zupełnie nową jakość. Jej uwagi pozwoliły mi zerwać ze starymi przyzwyczajeniami i przyjrzeć się swoim umiejętnościom w zupełnie innym świetle. Doświadczenie Patrycji pokazało, że rzeczy małe – jak np. uporządkowane CV czy dobrze opracowany katalog pytań do pracodawcy – mogą zdziałać naprawdę wiele i stanowią solidny fundament w każdym procesie rekrutacyjnym i walce o dobrą pracę. Wsparcie, które otrzymałem od Patrycji w rezultacie zaowocowało trzema świetnymi propozycjami zatrudnienia, które otrzymałem na przestrzeni tygodnia.”

Robert Król, graphic designer

Dzięki współpracy z Patrycją uświadomiłem sobie jak mogę zaprezentować się tworząc swoje CV. Patrycja w przejrzysty sposób wskazała jak dostosować swoje CV pod konkretną ofertę pracy. Po rozmowach z Patrycją świadomie oceniam swoje predyspozycje, a także czuję się lepiej przygotowany do rozmów kwalifikacyjnych. Samo obniżenie tego stresu było tego warte! Serdecznie polecam współpracę z Patrycją!

Tomek, student

„Dziękujemy Pani Patrycji Gazy za pomoc w zakresie rekrutacji Pracownika do naszej firmy. Pani Patrycja pomogła nam na każdym etapie przyjęcia pracownika: wyborze odpowiedniego kandydata, doborze pytań na rozmowę kwalifikacyjną oraz wprowadzeniu Pracownika do firmy. Dzięki pozyskanym rezultatom z nawiązanej współpracy, pragnę polecić Patrycję jako rzetelną i profesjonalną osobę.”

Darek Czyszczoń, duzylolek.pl

Przekonałam Cię?

Napisz do mnie

17


LAT DOŚWIADCZENIA

376


PROCESÓW REKRUTACJI

246


GODZIN SZKOLENIOWYCH

27


PROJEKTÓW HR