Konsultacje CV

Jak mogę Ci pomóc?

Profesjonalne doradztwo

Oferuję profesjonalne doradztwo – jestem psychologiem, znam przepisy prawa pracy, z branżą HR jestem nieprzerwanie związana od 2004 roku. W tym czasie przeprowadziłam setki efektywnych procesów rekrutacji na stanowiska każdego szczebla w firmach o profilu usługowym, handlowo-dystrybucyjnym, produkcyjnym, logistycznym.

Konsultacje CV

Skonsultuj ze mną swoje CV, by odpowiednio dostosować je do ogłoszeń, które Ciebie interesują. Przygotujemy gotowy szablon oraz wskażę Tobie jak je odpowiednio modyfikować odpowiadając na daną ofertę pracy.

Rozwój zawodowy

Porozmawiajmy o kierunku Twojego rozwoju zawodowego. Czego tak naprawdę szukasz i co jest Tobie potrzebne, by to znaleźć. W trakcie konsultacji zaproponuję Tobie testy, które jeszcze pełniej pozwolą Tobie poznać swoje preferencje osobowościowe i zawodowe.

Rozmowa kwalifikacyjna

Przygotuję Cię do rozmowy kwalifikacyjnej. Omówimy Twoje dotychczasowe doświadczenia w tym zakresie – co było ok, co warto poprawić, jak odpowiadać na pytania rekrutacyjne.

Porozmawiajmy

Być może potrzebujesz tylko jednej rozmowy – konsultacji ze mną. Być może oczekujesz kompleksowego wsparcia w procesie poszukiwania pracy. Skontaktuj się ze mną, przygotuję ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Konsultacje prowadzę online. Zatem nie ma znaczenia czy mieszkasz w dużym mieście, czy małej miejscowości, w Polsce, czy poza jej granicami. Wystarczy nam po prostu dostęp do internetu.

Napisz do mnie, ta wiadomość może mieć wpływ na resztę Twojego życia.

Przekonałam Cię?

Napisz do mnie

18


LAT DOŚWIADCZENIA

400


PROCESÓW REKRUTACJI

246


GODZIN SZKOLENIOWYCH

27


PROJEKTÓW HR